Şap ve Su İzolasyon

Şap üzeri su izolasyonu için bizlerin tavsiyesi polyurea izolasyondur. Polyurea izolasyon %400 oranında esnekliğe sahiptir. Mobil araç içerisindeki özel makinesi sayesinde sprey olarak uygulanır. Sprey olarak uygulandığı için ek yer oluşturmaz. Ek yer oluşturmayan polyurea suya geçit verecek bir ek yeri olmaz. Sprey halinde zemine uygulandığında yaklaşık 20 saniyede kurur , 1 dakika içerisinde küllenir ve zemin ayak basılır hale gelir. Polyurea ile zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Uygulama bitiminde fayans işlemini hemen yaptırabileceğiniz çabuk kuruyan tek izolasyon ürünüdür. Ömürlük ve kalıcı izolasyon sağlar. Fayans üzeri uygulamalarda dekoratif görünümü sayesinde teras izolasyon sorunlarınızı çözmekle kalmaz renk renk seçenekleri ile terasa görünüm kazandırır.

Şap üzeri polyurea uygulamasında kesinlikle su kaçırma gibi bir sorun olmaz. Uygulama bitiminde su testi yapılır daha sonra zemin teslimi sağlanır.

Polyurea İzolasyon çözümleri ile Şap altı ve Şap Üstü izolasyonda oldukça uzun vadeli ve kaliteli çözümler sağlanmakta ve günden güne ülkemizde de değeri anlaşılmaktadır. Ancak bunun yanında akustik halı gibi izolasyon malzemeleri kullanılarak parke üstü ses yalıtımı yapmak da mümkündür.