Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Yüztuğ Mühendislik olarak faaliyetlerimize 2019 yılının Ocak ayında kurucularımız olan Yüksek inşaat müh. Hasan Olcay Akyüz ve Yüksek İnşaat Müh. Artuğ Bayer önderliğinde başladık. İnşaat sektöründe uzun yıllar boyunca bulunan kurucularımızın edindikleri bilgi ve birikimleri ile kuruluşumuzdan bu yana işimizi iyi şekilde yaparak, kendimizi sürekli geliştirerek sektöre yenilik ve gelişim katarak, yüksek güvenlikli, çalışan güvenliği ve sağlığına son derece özen göstererek tüm gücümüzle çalışmaktayız.

MİSYONUMUZ

Yüztuğ Mühendislik olarak; işimizi yaparken önem verdiğimiz konulardan biri güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli projelere imza atmak ve inşa etmektir. Bunun yanı sıra birlikte yola çıktığımız iş ortaklarımız ile planladığımız iş programına uymaktır. Tüm bunları gerçekleştirirken ise işçi sağlığı ve güvenliği ilkelerine eksiksiz uymak önceliğimizdir.

VİZYONUMUZ

Firma olarak; deneyimlerimizi her zaman daha ileriye taşıyıp, mühendislik bilgilerimiz ile birleştirerek inşaat sektörünün ilklerine ve enlerine imza atıp firma karakterimize ve genel güvenlik kurallarına uygun yapılar inşa edip bu yolda emin adımlarla ilerlemek her zaman önceliklerimiz içerisinde olmuştur ve olacaktır.

KURUCULARIMIZ

Artuğ Bayer 1978 yılında İzmit de doğdu. 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Hastane, avm, otel, tersane, toplu konut, endüstriyel tesis gibi birçok projede mühendis ve yönetici olarak görev aldı.

Olcay Akyüz 1978 yılında Trabzon da doğdu. 2001 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2004 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde yüksek lisansını tamamladı. Toplu konut, avm, otel, hes, tersane, hastane gibi birçok projede mühendis ve yönetici olarak görev aldı.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz