Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamız 2019 yılı Ocak ayında Yük. İnş. Müh. H. Olcay Akyüz ve İnş. Müh. Artuğ Bayer tarafından kurulmuştur. Uzun zamandır sektörde bulunan kurucularımız edindikleri bilgi ve birikimleri bir araya getirerek sektöre katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli projeler inşa etmek, iş ortaklarımız ile birlikte planladığımız iş programına uymak. Tüm bunları gerçekleştirirken işçi sağlığı ve güvenliği ilkelerinin uygulanması önceliğimizdir.

VİZYONUMUZ

Ülke genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

KURUCULARIMIZ

Artuğ Bayer 1978 yılında İzmit de doğdu. 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Hastane, avm, otel, tersane, toplu konut, endüstriyel tesis gibi birçok projede mühendis ve yönetici olarak görev aldı.

Olcay Akyüz 1978 yılında Trabzon da doğdu. 2001 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2004 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde yüksek lisansını tamamladı. Toplu konut, avm, otel, hes, tersane, hastane gibi birçok projede mühendis ve yönetici olarak görev aldı.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz